Chodský Čakan 2017 – první para závod sezóny

Aeroklub Plzeň Bory spolu s domovským Aeroklubem Staňkov po roce opět připravil úvodní podnik soutěžní sportovní sezóny parašutistů v klasických disciplínách, přesnost přistání. Soutěž je vhodná nejen pro zkušené sportovce, kterým umožní připravit se na nadcházející náročnou sezónu, ale i pro začínající sportovní parašutisty, kteří si za svou disciplínu zvolili právě přesnost přistání. Obecné informace, podmínky a předpokládaný časový rozvrh soutěže naleznete v propozicích.

Návštěvníci, diváci se pak mohou (hlavní program sobota 22.4.2017) těšit na téměř nepřetržité seskoky parašutistů ve čtyřčlenných družstvech včetně pohledu na jejich přistání provedených s přesností na jednotky centimetrů.

Se sportovním pozdravem

Aeroklub Plzeň Bory