fbpx

Aeroklub České republiky má nové vedení

Nové vedení vzniklo na základě výsledků hlasování Valné hromady, která se konala v distanční formě (per rollam) dne 3. října 2020 od 10:00. Bude tak napraven stav, kdy neměl spolek od ukončení mandátu 19. 3. 2020 statutární orgán. Změny v Obchodním rejstříku budou provedeny v nejbližší době. 

Sčítání provedli sčítací komisaři Petr Jiránek, Ivo Lengál, Jaroslav Pošitma a Jan Habětín. Z jednání sčítací komise byl rovněž pořizován členem sčítací komise, panem Janem Habětínem, zápis, který s dalšími dokumenty najdete na konci.

Výsledky hlasování

Účetní závěrka za rok 2019 nebyla v předložené podobě schválena.

Rozpočet pro rok 2020 nebyl v předložené podobě schválen.

Volby Prezidenta, Výkonného výboru, Odborných sportovních komisí, Komise klubů a provozovatelů letišť’ a Kontrolní a revizní komise:

 

Prezident Aeroklubu České republiky: 

Vlastimil Dvořák – AK Roudnice na Labem


Výbor Aeroklubu České republiky: 

Vlastimil Dvořák – prezident AeČR
Karel Horáček – člen komise KKPL AeČR (viceprezident)
Ivan Harašta – předseda OSK pro bezmotorové létání AeČR
Miloš Fiala – předseda OSK pro všeobecné letectví AeČR
Miroslav Červenka – předseda OSK pro leteckou akrobacii AeČR
Jan Bečka – předseda OSK pro parašutismus AeČR
Vladimír Příhoda – předseda komise KKPL AeČR
Václav Sehnal – člen komise KKPL AeČR
Lukáš Ježek – člen komise KKPL AeČR


Členové Kontrolní a revizní komise:

Martin Holík – AK Letňany (předseda)
Přemysl Vávra – LAC
Tomáš Krčka – AK Zbraslavice
Lubomír Motl – AK Kyjov 
Miroslav Trybuček – AK Jičín

Členové OSK Bezmotorové létání :

Ivan Harašta – AK Toužim (předseda)
Tomáš Talanda – AK Křižanov
Tomáš Suchánek – GAC Benešov
Martin Chovan – AK Zbraslavice
Tomáš Rendla – AK Zbraslavice

 

Členové OSK Akrobacie:

Miroslav Červenka – AK Most (předseda)
Miloš Ramert – GAC Benešov
Roman Šlapáček – AK Plasy
Jan Rolínek – LAC ČR
Duras Jiří – LK Karlovy Vary

 

Členové OSK Všeobecné letectví:

Miloš Fiala – LC ČR (předseda)
Martin Hřivna – AK Kladno
Jan Havlík – AK Turnov
Petr Soukup – GAC Benešov
Ivo Lengál – AK Brno-Slatina

 

Členové OSK Para: 

Jan Bečka – AK Plzeň-Bory (předseda)
Jan Klapka – Base PK Praha
Pavel Mlýnek – AK Frýdlant n.O.
Martina Vaváčková – Base PK Praha
Luděk Dopírák – AK Hořovice

 

Komise klubů a provozovatelů letišť AeČR:

Vladimír Příhoda – AK Kralupy n.Vlt (předseda)
Václav Sehnal – AK Kolín
Lukáš Ježek – AK Jičín
Petr Mysík – AK Karlovy Vary
Martin Mezera – AK Zbraslavice
Vladimír Lancdorf –AK Panenský Týnec
Daniel Brichta –GAC
Karel Horáček – AK Vrchlabí
Václav Pecka – AK Most

 

Soubory ke stažení:

Protokol o předání obálek výsledky hlasování, počty hlasů zápis sčítací komise

Zápis sčítací komise

Výsledky hlasování, počty hlasů

Abychom mohli naši stránku přizpůsobit představám našich návštěvníků, používáme soubory cookie.