Udržovací seminář pro instruktory On-line

Stalo se, že v některých aeroklubech není ani jeden instruktor s platnou kvalifikací! Postižení instruktoři volají na úřad, do aeroklubu a do škol, které dříve prováděly semináře, kdy už nějaký bude – to se přátelé zeptejte na Ministerstvu zdravotnictví. Není to vina nikoho jiného než instruktorů, kterým kvalifikace propadla i přes to, že měli tři roky na to si vše dát do pořádku.
Aeroklub Tábor připravil náhradní variantu – “on-line” instruktorský seminář, který je přijatelný i pro CAA. I když každý ví, že takový seminář je na dvě věci, alespoň to umožní obnovit spoustě instruktorů kvalifikaci. Seminář je samozřejmě nutný pro obnovu kvalifikace těm, kterým skončila. A pokud máte před prodloužením a budete to mít jako jednu ze tří podmínek, je potřeba ho absolvovat také. Tomáš Jirmus připravuje upřesňující informace k novým výcvikovým programům, což by mohlo spoustu lidí zajímat. Zde je oficiální oznámení o konání semináře:

Letecká škola Aeroklubu Tábor, CZ/ATO-029 pořádá udržovací seminář pro instruktory FI(S) dle AMC 1 SFCL.360.(a)(1)(i). Tento seminář je povinný pro obnovu a nyní i pro prodloužení kvalifikace FI(S). Seminář můžete absolvovat kdykoliv v průběhu tří let platnosti vaší kvalifikace FI(S).
Seminář bude otevřen dne 22. 4. 2021 k vašemu shlédnutí prezentací a přednášek. V neděli dne 25. 4. 2021 v 19.00 se potkáme on-line k diskuzi a k uzavření semináře. Více informací vám bude zasláno do e-mailu po vašem přihlášení volnou formou na e-mail: tom.air@icloud.com s uvedením jména, čísla pilotní licence, datumu narození a telefonního čísla.