Udržovací seminář pro plachtařské instruktory II.

Stalo se, že v některých aeroklubech stále není ani jeden instruktor s platnou kvalifikací! Ačkoli bylo v e-mailu do klubů a minule i v článku napsáno, že je tento seminář nutný, ne každý to správně pochopil. 
 
Je tu tedy druhé kolo náhradní varianty za seminář prezenční formou – “on-line” instruktorský seminář, který je přijatelný i pro CAA. Seminář je samozřejmě NUTNÝ pro obnovu kvalifikace těm, kterým skončila. A pokud máte před prodloužením a budete to mít jako jednu ze tří podmínek, je potřeba ho absolvovat také. 
 
Zde je oficiální oznámení o konání semináře: 
Pro velký zájem opět Letecká škola Aeroklubu Tábor CZ/ATO-029 pořádá udržovací seminář pro instruktory FI(S) dle AMC 1 SFCL.360.(a)(1)(i). Tento seminář je povinný pro obnovu a nyní i pro prodloužení kvalifikace FI(S). Seminář můžete absolvovat kdykoliv v průběhu tří let platnosti vaší kvalifikace FI(S).
Seminář bude otevřen dne 26. 5. 2021 k vašemu shlédnutí prezentací a přednášek. V neděli dne 30.5.2021 v 20:00 se potkáme on-line k diskuzi a k uzavření semináře.
Více informací vám bude zasláno do e-mailu po vašem přihlášení volnou formou na e-mail: tom.air@icloud.com s uvedením jména, čísla pilotní licence, datumu narození a telefonního čísla.
Pokud máte vlastní gmail adresu, tak prosím o použití této adresy.