Udržovací seminář pro plachtařské instruktory LKZB

Aeroklub Zbraslavice pořádá udržovací seminář pro instruktory FI(S), který je nyní nutný pro obnovu nebo prodloužení této kvalifikace.

Aeroklub Zbraslavice CZ/ATO-012 pořádá udržovací seminář pro instruktory FI(S) dle AMC1 SFCL.360.(a)(1)(i) INSTRUCTOR REFRESHER TRAINING. Tento seminář je povinný pro obnovu a nyní i pro prodloužení kvalifikace FI(S). Seminář můžete absolvovat kdykoliv v průběhu tří let platnosti vaší kvalifikace FI(S). Vzhledem k situaci z jara 2021 absolvování semináře zbytečně neodkládejte na „horší časy“.
Seminář se uskuteční obvyklou prezenční formou ve středu 17. 11. 2021 (Státní svátek) od 10 hodin.
Přihlášky prosím zasílejte na vlp@lkzb.cz, přihlášení obdrží program a podrobné informace.