Zlato týmu HF CUBS a bronz parašutistů z Dubaje

Dobrá zpráva přišla ze Spojených Arabských Emirátů. České reprezentantky na soutěži „1st Dubai International Tunnel Championship“ vybojovaly zlatou medaili. Celkovým počtem bodů 266 z 10 kol porazily o dva body ruský tým a o 47 bodů třetí Italy. Další den získal tým parašutistů v Canopy pilotingu bronz!

 

V Indoor disciplíně FS4 v roce 2019 získal tým HF CUBS zlatou medaili v juniorské kategorii na mistrovství světa ve francouzském Lille. Dnes po covidové pauze poprvé závodily mimo Evropu v open kategorii a hned vezou domů zlatou. Navázaly tak na listopadový úspěch v Polsku, kde také vyhrály na otevřeném mistrovství Polska – Polish Open. Oproti Polsku ale v Dubaji předvedli o 24 bodů lepší výkon.

 

Tyto závody měl tým HF CUBS zařazeny do kalendáře jako přípravné na ME 2022 které se koná v dubnu v belgickém Charleroi. Tak nezbývá než držet palce aby náž ženský tým uspěl v ženské kategorii stejně jako v Dubaji v kategorii Open.

Gratulace všem členkám týmu, jmenovitě Sabině Ciolekové, Adéle Veselé, Karolíně Henkové a Viktorii Novákové.

 

 

Bronzová medaile v Canopy pilotingu

Další medailovou stopu v Dubaji nechali naši reprezentanti v Canopy pilotingu ve složení Jakub Sklenka, Petr Měšťák a Marek Rahbani. Nejlepší umístění v jednotlivcích získal Jakub Sklenka – 10 místo ale v týmové soutěží stačilo umístění všech na skvělé třetí místo.

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!