Aktualizujte údaje v Databázi letišť 2022

Populární Databáze letišť vyjde i příští rok. Aby byly informace zaručeně čerstvé a aktuální, je potřeba je včas aktualizovat. Do klubů již dorazil formulář se žádostí o aktualizaci – a komu nedorazil, napište prosím na info@avion.eu. Aby byla Databáze včas vytištěná je uzávěrka dat 3. ledna 2022. Proveďte proto změny co nejdříve!

  • Databázi letišť používají aktivní piloti, majitelé letadel, letečtí instruktoři a inspektoři, vojenští piloti, piloti záchranné letecké služby, letky policie a úřadu pro civilní letectví, osoby a firmy aktivně pracující v oboru všeobecného letectví, orgány státní správy, letecké kluby, letecké školy, aerokluby a provozovatelé letecké techniky v ČR, SR a v zahraničí.
  • Celkový distribuovaný náklad činí více než 8 000 databází ročně a využívá ji více než 90 % českých a slovenských pilotů a přes 4500 majitelů letadel – tento rok jíž více než 25. sezónu.
  • Přílohou DATABÁZE LETIŠŤ je verze PROFI, obsahující podrobné informace o všech GA letištích i UL plochách, a Letecká mapa VFR 1:500 000 CZ+SK.
  • Databáze letišť má stálý okruh předplatitelů, většina pilotů dostane výtisk publikace přímo do schránky. Mezi předplatitele jsou pravidelně zahrnuti i členové LAA ČR (svazu UL), SLA SR, SFUL SR.

Samozřejmě můžete vydavatele podpořit a zadat si v Databázi reklamu.  Otec databáze Patrik Sainer poskytne víc informa(+420) 602 420 260.