Mistrovství Evropy a Světový pohár v Belgickém Charleroi začal tréninkem

Dnes 6. dubna 2022 proběhl takzvaný speed check pro všechny přihlášené týmy, takže bylo možno se podívat na soupeře, jak jim to létá.

Naše hlavní želízka v ohni jsou juniorské týmy a ženský tým FS4, i když tým HF Flying Circus v kategorii Open se určitě v závodním poli 30 týmů neztratí. Dobré umístění se dá taky očekávat o minulých střbrných medajlistů v disciplíne 4way dynamic open, kde nás reprezentují dva týmy.

 

Kvůli válce na Ukrajině nepřijely týmy z Ruska takže naše juniorské týmy se budou porovnávat jen z týmem z Francie. Na ME je přihlášen juniorský reprezentační tým Flying Rebels ve složení Kryštof Rulf Martin Stránský, Marie Pšeničková a Denisa Jeziaková. Na Světový pohár je jako druhý juniorský tým přihlášen tým Chameleoni ve složení Filip Lukavec, Antonín Ondráček, Nastja Okhmat, Aleš Marýsko a Karolína Čejková.

 

V kategorii female Českou republiku reprezentuje tým CUBS. Tým ve složení Sabina Cioleková, Adéla Amel Veselá, Karolína Henková a Viktoria Nováková má ambice na zlatou medaili o kterou se budou muset poprat s Francouzkami.

 

V kategorii FS4 Open nás reprezentuje tým HF Flying Circus ve složení Dagmar Bezděková, Martina Vaváčková, Lukáš Kadeřábek a Jakub Klapka. I v silné konkurenci Evropského Mistrovství a Světového poháru mají šanci být v první desítce.

 

V kategorii VFS4 je přihlášen tým Vertical4s ve složení Martin Janík, Gustav Rost, Valerij Vaselko, Volodimyr Shymkiv. Je to jejich první vystoupení na mezinárodní scéně a doufáme, že se mezi dalšími závodníky neztratí.

 

V disciplíně 4 way dynamic open nás reprezentují dva týmy Czech 1 – ve složení Jan Turek, Čestmír Frič, Jan Wantula ml. , Jakub Harrer, Czech 2 Cawabonga ve složení Vojtěch Fikar, Jonáš Krása, David Ferrera, a  José Miguel Garcia de Abreu.

 

A nakonec v disciplíně 2 way dynamic nás zastupuje tým Mothers Czech 1 ve složení Lucie Harrerová a Jitka Mančíková. Budeme jim držet palce také proto, že zde jsou i se svými ratolestmi

 

Aktuální informace budou zveřejňovány na:  https://www.facebook.com/airspace.Proflyers

https://www.facebook.com/events/391905884827766

 

Výsledky budou zveřejněny na  https://www.intimescoring.com/