PRODÁNO: Kluzák Schempp-Hirth Standard Cirrus OK-7707 na prodej

PRODÁNO/SOLD

Aeroklub České republiky z.s. nabízí nepotřebný majetek k prodeji – kluzák Schempp-Hirth Standard Cirrus OK-7707 XC s transportním vozem. Kluzák je plně funkční, ale z hlediska koncepce reprezentační flotily dále nevhodný a Odborná sportovní komise Bezmotorové letectví již pro něj druhý rok nenalézá uplatnění. Kluzák je v dobrém stavu, servisovaný vždy v odborné dílně, připravený na sezonu. 

Předmět prodeje

Kluzák Schempp-Hirth Standard Cirrus OK-7707, výrobní číslo 616
Nálet: 7112 hodin, počet přistání 3058.
Hmotnosti: prázdný kluzák 247, maximální zatížení na sedačce 103 kg, minimální 70 kg
Vybavení: základní přístroje, KRT2, muchostěrky, baterie a podpěra pod křídlo a ocas s tažnou tyčí pro dopravu za autem.
ARC: platné do 30. 11. 2022
Součástí dodávky NENÍ: počítač LX9000+ el. vario+control stick+ antena GPS, ELT a záložní NANO3 (otvory v palubce jsou zaslepeny)

Transportní vůz:  Avionic SAM r.v. 2002

Prohlídka: Možno domluvit s Petrem Krejčiříkem na pkfly@seznam.cz

Požadovaná minimální cena: 15.000 EUR (nebo ekvivalent v Kč)

Průběh prodeje:
Průběh prodeje je dán směrnicí o nakládání s majetkem. První kolo prodeje je určeno výhradně pro členské organizace nebo jednotlivé členy AeČR. Vaše nabídky s označením zboží a navrženou cenou vyšší než je požadovaná minimální zasílejte e-mailem na adresu majetek@aecr.cz do půlnoci 24. 4. 2022.

Po tomto datu budou předměty prodány za nejvyšší nabízenou cenu. Výše nabídek ani informace o průběhu prodeje se do data rozhodnutí o prodeji nezveřejňují, aby nedocházelo k ovlivnění průběhu prodeje. Platba je možná výhradně bankovním převodem do 5. pracovních dnů od vyrozumění o prodeji. Nezaplacené předměty budou nabídnuty dalším zájemcům v pořadí podle výše nabízené ceny. V případě nezájmu budou nabídnuty v dalším kole prodeje za nižší cenu.