Soustředění sportovních parašutistů KD, Plzeň-Bory

Aeroklub Plzeň Bory se rozhodl připravit pravidelné Soustředění sportovních parašutistů KD v termínu 4.-6. 5. 2022. Na toto soustředění bezprostředně navazuje úvodní soutěž Českého poháru organizovaná rovněž Aeroklubem Plzeň Bory ve dnech 7. a 8. 5. 2022.

Organizace soustředění PARA přesnost přistání si klade za cíl opět přiblížit disciplínu přesnost přistání široké parašutistické veřejnosti, zejména pak začínající m parašutistům, juniorům, apod., vést tyto zájemce v prvních seskocích této disciplíny. Samozřejmě samostatným cílem je zvýšení kvality sportovní výkonnosti zúčastněných zkušených sportovců a připravit je na nadcházející sportovní sezónu. Odborné vedení akce zajišťuje pan Čestmír Zítka.

Časový harmonogram:

• 4.5.2022 18:00 zahájení, teoretická část
  • 5.5.2022 9:00-20:00 sportovní seskoky doprovázené rozborem chyb, individuální přípravou, poradenstvím po technická stránce výstroje a provedení seskoků
  • 6.5.2022 9:00-20:00 sportovní seskoky doprovázené rozborem chyb, individuální přípravou, poradenstvím po technická stránce výstroje a provedení seskoků

Rozpočet pro účastníky akce:
Možnosti ubytování: camp letiště zdarma, ostatní ubytování individuálně, financování zúčastněnými samostatně
Stravování: obědy, večeře v místě , financování zúčastněnými samostatně
Cena seskoku: An2   350 Kč / seskok, organizační poplatek 500Kč/os

Soustředění je zařazeno do programů podpory OSK PARA, v případě jeho schválení bude poskytnuta podpora sportovcům prostřednictvím jejich „mateřských“ aeroklubů (ČO AeČR) za podmínky aktivní sportovní činnosti, tj. účast MČR plus 2x pohárová soutěž.

Povinná registrace účasti mailem info@aplzen.cz nejpozději do 3. 5. 2022, 24:00