PRODÁNO: Kluzák Schempp-Hirth Discus 2a OK-7000 NA PRODEJ

PRODÁNO/SOLD

Aeroklub České republiky z.s. nabízí nepotřebný majetek k prodeji – kluzák Schempp-Hirth Discus 2a OK-7000. Kluzák je ve výborném stavu, ale Odborná sportovní komise Bezmotorové létání (Plachtařská komise) pro něj dále nenalézá uplatnění a pro potřeby zařazení do reprezentačního týmu není vhodný. Prodej byl schválen Výkonným výborem AeČR.

Průběh prodeje:

• První kolo prodeje je určeno výhradně pro členské organizace nebo jednotlivé členy AeČR. Vaše nabídky s označením předmětu prodeje a navrženou cenou vyšší než je požadovaná minimální zasílejte e-mailem na adresu majetek@aecr.cz do půlnoci 30. 9. 2022.
  • Duhé kolo prodeje je určeno výhradně pro členské organizace nebo jednotlivé členy AeČR. Vaše nabídky s označením předmětu prodeje a navrženou cenou vyšší než je požadovaná minimální zasílejte e-mailem na adresu majetek@aecr.cz do půlnoci 31. 10. 2022.

Po tomto datu bude předmět prodeje prodán za nejvyšší nabízenou cenu. Výše nabídek ani informace o průběhu prodeje se do data rozhodnutí o prodeji nezveřejňují, aby nedocházelo k ovlivnění průběhu prodeje příp. pletich v souvislosti s veřejnou soutěží. Platba je možná výhradně bankovním převodem do 5. pracovních dnů od vyrozumění o prodeji. V případě nezaplacení vysoutěženého předmětu bude takový zájemce vyloučen z dalších nákupů.  Nezaplacené předměty budou nabídnuty dalším zájemcům v pořadí podle výše nabízené ceny. V případě nezájmu budou nabídnuty v dalším kole prodeje za nižší cenu. Pokud nebude zájem o předmět prodeje mezi členskými organizacemi nebo členy AeČR, bude předmět prodeje nabídnut bez omezení veřejně.

Popis předmětu prodeje:

Schempp-Hirth Discus 2a OK-7000

• Výrobní číslo 216
  • Rok výroby 2005
  • Celkový nálet ~3500 h
  • Celkem startů ~950
  • Provedeny všechny předepsané prohlídky a bulletiny, servisováno vždy v odborné dílně
  • Fotokopie části dokumentace v galerii na konci článku
  • Kluzák je prodáván včetně transportního vozu Cobra a rozsáhlého příslušenství. Jedná se o vybavený závodní kluzák standardní třídy s úzkým trupem určený pro specifickou skupinu pilotů a stále poskytuje vysoké výkony ve své třídě.
  • Kluzák je stále v provozu jako součást reprezentační flotily, další podrobnosti je možno získat a prohlídku si domluvit u Petra Krejčiříka pkfly@seznam.cz

• Cena v první kole prodeje: 79.000 EUR (částku je možno uhradit v CZK)
  • Cena v první kole prodeje: 65.000 EUR (částku je možno uhradit v CZK)