Výsledky Českého poháru v přesnosti přistání a Memoriálu Josefa Ebra

Víkend 16.-18.9. 2022 byl v kalendáři zapsán jako závodní. Konal se poslední závod sezony v Českém poháru v přesnosti přistání, Memoriál Josefa Ebra. Letošní ročník přichystal okořenění v podobě jednoho závodního kola naplánovaného na střelecký stadion Dukly Plzeň.

Jak je zvykem, předpověď počasí již několik dní před víkendem byla nejistá, spíše nepříznivá. Přesto se poslední a velmi důležitý závěr sezóny nepřestal připravovat. V sobotu ráno jsme se sešli před hangárem a chmurně pozorovali nízkou oblačnost, kam až oko dohlédlo. Byť se odložil začátek závodu na odpolední hodiny, rozhodčí se rozhodli v 16:00 čekání ukončit, jelikož předpověď počasí byla stejně špatná i na neděli. Letošní ročník Memoriálu Josefa Ebra se tudíž nekonal a je velká škoda, že nebyla možnost sledování napínavého finále Českého Poháru a divácky lákavý seskok na střelecký stadion Dukly Plzeň.

V podvečer za slunečního svitu proběhlo vyhlášení absolutních vítězů Českého poháru v přesnosti přistání. I přes neuskutečnění závodu byla atmosféra v Hořovicích výborná a závěrečná oslava vítězů velmi povedená. Děkujeme všem zúčastněným a hlavně organizačnímu týmu.

Výsledky: Cesky_pohar-2022–DRUZSTVA Cesky_pohar-2022–JEDNOTLIVCI