Výsledky prvního kola XII. ročníku Evropské tunelové ligy

První kolo XII. ročníku ETL (Evropská tunelová liga) čtyřčlenných týmů proběhlo 9. 11. 2022 v pražském tunelu Hurricane Factory. Polovina startovního pole jsou juniorské týmy zařazené do našeho juniorského programu.

Tým Chameleoni skončil jako juniorský tým v konkurenci seniorské reprezentace na třetím místě, následován druhým juniorským týmem Flying Rebels. Tento tým nám přivezl na jaře zlaté medaile z ME a Světového poháru. Bohužel musel změnit složení protože jedna členka skončila se sportovní kariérou. Náhradník se velice dobře zapojil do týmu a zvládl nejtěžší AAA kategorii. Začíná se rýsovat nominace na MS do Liptovského Mikuláš 2023. Za ženy nemá tým CUBS konkurenci a je jasně náš nejlepší tým v této disciplíně, stejně jako Flying Circus v kategorii Open. V juniorské kategorii svedou lítý boj o nominaci dva týmy Flying Rebels s Chameleony.

Tento týden se týmy juniorské reprezentace zúčastní závodu Polish Open. Držte palce!

Fotogalerie týmů: