Zašlete svůj film na XVI. ročník filmařské soutěže „Mít křídla…“.

Spolek přátel vzduchoplavby Letohrad (SPV) pořádá ve spolupráci s airZone.TV 17. února 2024  XVI. ročník filmařské soutěže „Mít křídla…“. Budeme velmi rádi za zaslání amatérských i profesionálních krátkých filmů z prostředí UL létání, motorového i bezmotorového paraglidingu, závěsného létání ve všech svých formách, z prostředí balónů, vírníků, vrtulníků, větroňů i letadel aeroklubů, vojenského letectva, leteckých záchranných složek a samozřejmě i z prostředí parašutistického. Naše soutěž je prostě o všem, co létá. V případě většího počtu soutěžních filmů, budou ustanoveny kategorie (např. dokument, klip, …). Každý tvůrce může přihlásit až tři snímky. Délka přihlášeného filmu by měla být do 15 min, lze se však domluvit na výjimce. Jako média akceptujeme formát MPEG-2 nebo MPEG-4, termín přihlášení je do 31. ledna 2024. Filmy zasílejte poštou nebo formou uložení na datové servery  s odkazem na email: strasmeier@gmail.com.

Na filmy i s jejich autory, ale i na všechny ostatní diváky se moc těšíme v kině v Dolní Dobrouči od 13 hodin.

Za organizátory Marek Šnajdar
náčelník SPV Letohrad