Výsledky IV. kola 13. ročníku Evropské tunelové ligy

Ve středu 14. 2. 2024 proběhlo čtvrté kolo 13. ročníku ETL. Čtvrtého kola se účastnilo 11 týmů přímo v pražském větrném tunelu Hurricane Factory a jeden slovenský tým externě.

 

V nejtěžší a nejvíce obsazené kategorii zvítězil tým Crazy Dragons, který finišuje přípravu na světový pohár , který se bude konat v dubnu v čínském Makau ziskem 240 bodů následován týme Chameleoni s 238 body, týmem Skywalkers Juniors s 235 a týmem CUBS s 231 body.

Týmy na 2 až třetí pozici byly vždy oslabeny o jednoho člena. Vše pomohl vyřešit Antonín Ondráček, který létal ve všech třech týmech (v Chameleonech dokonce na jiném postu) a Filip Lukavec který kromě svého postu ještě poprvé na závodech létal se Skywalkers na postu pointa. Vzhledem k tomu že týmy Chameleons a Skywalkers juniors zalétali na MČR již 25 bodů průměr je tento výkon při změně postů velice nadějný. Výkon Cubs byl také velkým povzbuzením, protože s nimi počítáme na rok 2025 na mistrovství světa v indoor skydivingu.

V kategorii AA byli osamoceni Helicopters ale se svým nejlepším výkonem 137 bodů- zlepšení skoro o dva body z minula.

 

V kategorii A proběhla, jako obvykle, bitva mezi Unikorns a Sharks , kterou o dva body nakonec vyhráli žraloci, kterým ale musel pomoc Aleš z Chameleonů a Adam z Helicopters, protože dva ze Žraloků bili na jarních prázdninách.

V rookies vyhrál tým Gree, kde ale z původního týmu létala jen Kája Konečná. Porazila tým Dycky Most, který se snažil někdy až moc na úkor přesnosti a počtu bodů.

 

Podrobné výsledky najdete na InTime scoringu zde:  https://www.intimescoring.com/Meet

 

Celkové výsledky po čtvrtém kole:

Videa na youtube zde: