Seminář pro FAI rozhodčí pro parašutistické disciplíny CP a CP Freestyle 2024

Letecký Paraklub Klatovy, z.s., členská organizace AeČR, organizuje seminář pro FAI rozhodčí pro parašutistické disciplíny CP (Canopy Piloting) a CP Freestyle při příležitosti Pink Open 2023 v Klatovech od 6. do 11. srpna 2024. 

Základní informace:

  • Kurz povedou Björn Korth, Silvia Wagner a Nina Engel. 
  • Kurz bude realizován pouze v angličtině.
  • Maximální počet účastníků je 10.

 

Registraci lze domluvit emailem na isc-judges@fai.org či rovnou přes Silvii Wagner na luftfahrer.at@gmail.com do 5. 8. 2023. K registraci je nezbytné schválení odpovídajícího NAC (tj. např. Aeroklubu ČR). Zájemci jsou tímto dále žádáni o naskenování a poslání stránek jejich logbooků rozhodčích, (pokud již zkušenosti jako rozhodčí mají) na kterých jsou uvedeny jejich aktivity za poslední dva roky a také přečtení Sportovního řádu FAI SC5, kapitola 6 ohledně tréninkových seminářů rozhodčích.

 

Cena kurzu je 100€ v případě kurzu pro FAI rozhodčí. V případě obnovení licence FAI rozhodčího je cena 50€. Pro zájemce pouze o titul národního rozhodčího je možná účast zdarma. 

 

Cena nezahrnuje ubytování, cestu ani stravu. S žádostí o pomoc s organizací ubytování se lze obrátit na manifest@pink.at. Občerstvení lze na místě zakoupit.

 

První meeting začne 6. 8. 2024 v 9.00

 

V případě jakýchkoliv dotazů se lze obrátit na isc-judges@fai.org nebo Silvii Wagner (luftfahrer.at@gmail.com).