První kolo XX. ročníku Českého poháru FS4 2024 v Prostějově

Pod taktovkou Jump Tandemu proběhlo první kolo Českého poháru ve skupinové akrobacii o víkendu 8.–9. 6. 2024. Účastnily se tři týmy ve jedné kategori AAA. Tým Atom+ , M Tým a Skywalkers Juniors.

Seskoky byly prováděny z výšky 3200 metrů z letounu L 410. Organizace závodů byla bez chybičky a všem závodníků byly připraveny perfektní podmínky.

Počasí oba dny závodům přálo, takže se uskutečnil celý naplánovaný program. V sobotu 6 kol a v neděli zbývající 4 kola.

Skywalkers Juniors potvrdili svoje postavení jako reprezentační tým a s přehledem vyhráli s průměrem 15.1. bodů. Tyto závody baly pro ně první v reprezentačním složení. Nastavené podmínky tréninku a soustředění se projeví na stoupajícím výkonu týmů.

M tým a Atom+ jako týmy dříve narozené generace , umožnili těmto mladým nadějím našeho sportu si zazávodit, i když nebyly rovnocenným soupeřem mladé generace. A za to jim patří velké poděkování.

1. Kolo Českého poháru FS4 bylo zapojeno do mezinárodní soutěže. Se stejným rozlosováním též soutěžili ve Velké Británii  a USA Výsledky víkendu jsou zveřejněny na serveru NSL. I zde před zveřejněním všech výsledků vedou Skywalkers Juniors.

 https://www.skyleague.com/scores/

Výsledky najdete zde:

https://www.intimescoring.com/Meet

 

 

Videa jsou k nahlédnutí zde:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLxiKC3fL53SNnRX9T9OjYpQPgDMqiJoU5

Je potřeba poděkovat organizátorům soutěže za bezchybný průběh závodů s veškerým zabezpečením včetně stravování a ubytování. Celková atmosféra soutěže povzbudila týmy pro účast v druhém kole a na MČR v roce 2024.