Druhé kolo XX. ročníku českého poháru ve skupinové akrobacii

Během červencových svátků 5. a 6. července 2024 proběhlo na DZ Most druhé kolo již dvacátého Českého poháru v parašutismu. Termín sice kolidoval s dovolenkovými plány, ale přesto se poháru zúčastnily stálice RW nebe – M tým ve složení Jan Klapka, Miroslava Musilová, Miroslav Slánský, Josef Pašinger, Jan Habětín který byl v sobotu vystřídán Jakubem Klapkou, a reprezentační tým Skywalkers Junior ve složení Filip Lukavec, Kryštof Rulf, Michal Mikolášek, Antonín Ondráček a Martin Stránský.

Během závodů nebylo ideální počasí, což bohužel komplikovalo účast dalšího juniorského týmu – Panthers. Panthers byli doposud pouze indoor tým, ale od letošního jara se pustili i do venkovního tréninku. Odskákali alespoň pár tréninkových seskoků a získali čestnou bronzovou medaili.

Druhé místo obsadil M tým se ziskem 50 bodů po osmi kolech a zlatou medaili si zaslouženě odnesli Skywalkers Junior s famózním průměrem 15,5 bodů na kolo.

Výsledky najdete na InTime score systém zde: https://www.intimescoring.com/Results/EventResults?dbid=5&mid=337&smid=0&mdcid=1033&dseid=0

Videa ze závodu jsou k nahlédnutí zde: https://youtube.com/playlist?list=PLxiKC3fL53SNOQkqI3fszzAJ_F8JZ_7aP&si=9MlGVTV6cKDfpdS9

 

V srpnu se na DZ Most bude konat Otevřené mistrovství ČR ve skydivingu. Doufáme v hojnou účast parašutistů a přízeň počasí.